1 HSLCUXwpf9Y 702x459Відповідно до розпорядження №148 Львівської міської ради, проведуть службове розслідування у зв’язку з недотриманням законодавства директором Львівського комунального підприємства “Збиранка”

Про це пише ІА Вежа.

Комісія повинна провести аналіз корупційних ризиків у роботі ЛКП “Збиранка”, які можуть призвести до корупційних правопорушень у майбутньому.

Комісію Очолить Марта Литвинюк – керуюча справами виконкому. Розслідування проведуть до 15 травня. Після цього, до 17 траваня комісія повинна надати свої висновки і пропозиції Львівському міському голові.

Нагадаємо, що співробітники Служби безпеки України викрили на хабарі директора одного з комунальних підприємств Львівської міської ради. Оперативники спецслужби встановили, що посадовець організував протиправний механізм з фіктивного постачання вапна, що мало використовуватись для стабільного функціонування станції очистки фільтратів Грибовицького сміттєзвалища.

За висновками експертів діяльність чиновника могла призвести до виникнення надзвичайних подій з тяжкими наслідками у сфері екологічної безпеки. Співробітники СБ України задокументували вимагання директором КП 4,7 млн грн від місцевого підприємця за визнання його переможцем відкритих торгів, та підписання з ним договору поставки вапна з подальшою фальсифікацією бухгалтерської документації за нібито поставлену продукцію.

загрузка...