1111На Львівщині суд звільнив від відбування покарання розкрадачку майна "Укрзалізниці". Зловмисниця налагодила схему вивезення з території товариства агрегатів та механізмів, які опісля реалізовувались як брухт.

Працівники Управління захисту економіки у Львівській області та слідчого управління поліції Львівщини викрили матеріально відповідальну особу одного із структурних підрозділів ПАТ «Українська залізниця», що займалась розкраданням майна.

Зловмисницю затримали під час вивезення вантажним автомобілем чергової партії виробів, які були передані їй на матеріальне зберігання. Загальна вага викраденого - понад 500 кілограмів. Транспортний засіб та агрегати вилучені.

Суд визнав жінку винною у скоєнні злочину за ч.3 ст.191 Кримінального кодексу України (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем).

Їй призначили покарання у вигляді позбавлення волі на строк 4 роки (встановивши іспитовий строк тривалістю 2 роки), з позбавленням права обіймати посади, пов`язані із виконанням організаційно-розпорядчих та адміністративно-господарських обов`язків в держаних та комунальних підприємствах, установах і організаціях на строк 2 роки.

Іспитовий строк - один із видів звільнення від відбування покарання; встановлений судом або передбачений законом час, протягом якого винний зобов'язаний дотримуватися певних умов поведінки, довести своє виправлення чи перевиховання, внаслідок чого він звільняється від крим. відповідальності чи від відбування покарання.

2222222222224 1239263333333333333303f13 V

загрузка...