1 0 en56sho9t 12В неділю, 18 серпня 2019 року, на території Державного меморіального музею Михайла Грушевського у Львові (вул. Івана Франка, 154), з нагоди святкування 180-тиріччя світової фотографії, проходили «Перші Львівські Фото Фестини».

Про це пишуть Фотографії старого Львова.

Відвідувачі свята мали нагоди сфотографуватись на унікальних історичних фотозонах, відвідати 5 фотовиставок, послухати 8 лекції і взяти участь і безлічі майстер-класів, воркшопів, презентацій тощо. Організаторами події виступам Львівський Фотомузей, ІА Галі-Інфо, Держаний меморіальний музей Михайла Грушевського у Львові та краєзнавчий ресурс Фотографії старого Львова.

1 0 ns25h32ot 1

Святкування перетворилося на справжню феєрію львівського ретро з вишуканими костюмами, стильними патефонами та грамофонами на відповідних фотозонах, пізнавальними лекціями та розкішними панянками. 

Унікальні фотовиставки доповнили  настрій і створили незабутню атмосферу. Погода сприяла і святкування вдалося на славу.

1 0 otofes5tyny11

«Якщо подивитися в історичному аспекті – львів’яни багато зробили для розвитку світової фотографії і буди активними фотографами. І ми мали достойно відсвяткувати таку знакову подію в історії фотографії – 180-тиліття виникнення. Оскільки влада в місті і в області ніяк не проявляла бажання щось робити, ми зібрали команду небайдужих вирішили організувати святкування самі. Що з цього вийшло – ви бачили», – сказав один з організаторів Фестин, Роман Метельський.

Зазначимо, відвідати всі локації і взяти участь у всіх фестивальних заходах можна було абсолютно безкоштовно.

загрузка...