Детальніше...Зеленсько - український словник (зробимо його разом):

Детальніше...4 червня 2019 року виповниться 30 років від перших напіввільних парламентських виборів в Польській Народній Республіці, в результаті яких почався процес падіння комуністичної системи в Центральній і Східній Європі. Це принесло також позитивні зміни для греко-католиків у Польщі, які від закінчення Другої світової війни були Церквою без єрархії і структур, існуючи практично поза правовою системою.

Детальніше...Це була багата львівська родина, що володіла гіпсовими підприємствами, і, звичайно, могла собі збудувати оцю розкіш.

Детальніше...Кілька років тому я був у Латвії на зустрічі з їхнім віце-прем’єром, який заводив Латвію в НАТО. Я його спитав: «А що ви робили зі своїм ватним населенням, якого у вас під 30% назбирається? Проводили бесіди? Переконували? Запитували їхню думку? Заспокоювали?». Їхній віце-прем’єр зробив круглі очі й запитав: «А навіщо? Навіщо було взагалі когось питати? Ми – легітимна державна влада, і ми прийняли політичне рішення. Все».

Детальніше...Галичани дуже люблять мати щось закопане на городі. Якщо міряти по любові мати захований від пильних сусідських та решту очей скарб - то наші люде легко дають фору леприконам.

Детальніше...Нині вулиця Замкнена і школа №34, не раділи останнім урокам і завтрашньому останньому дзвінку. Нині вулиця, школа, храм Святого Юра сумно прощалися із загиблим героєм - нашим учнем Юліаном Циганком.

Детальніше...Декрет про мир. Пардон, референдум про мир. Незріла ідея. Ну, і цілком непридатна в практичному сенсі.

Детальніше...Аргумент «незаконно» в нашій країні для широкого зайшлу не діє. Він не заходить ні в серця, ні в уми. В нас у більшості громадян вихолощена повага до закону.

Детальніше...Про що я мовчу вже довгі роки. Але це те, що мене з'їдає заживо. І я хочу допомогти сама собі. Жити далі. Жити, як звичайна людина. Ніби тоді нічого не сталось. Ніби це було в страшному сні. Ніби зараз ніщо мене не пробуджує вночі.

Детальніше...ВІТАЮ УСІХ !

Сьогодні, мені вже дзвонили з Італії, маса мігрантів повертається додому. Квитки на усі рейси вже викуплені!

Репліка


Ігор Федик
Вілла Юзефи Франц

Вілла Юзефи Франц


Дзвінка Торохтушко
В нас і бруківка - зброя!

В нас і бруківка - зброя!


о. Юстин Бойко
Про славську трагедію

Про славську трагедію

1z

vp

vp

Форпост на Facebook